Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pliki serwerowe]Pliki serwerowe shakes&fidget w całośći wklejasz,bez instalacji


forexknajt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Tak to jedyne gotowe (nie w pełni zrobione) pliki bez żadnego instalowania po koleji wklejasz do htdocs w xampie i cieszysz się swoim serwerem (nie skończonym)

Mam dziś do zaoferowania pliki serwerowe shakes&fidget server files by else z forum epvp w pełni skonfigurowane oraz działające wystarczy skopiować do katalogu htdocs w xampie.

Waga około 635mb, maksymalnie skompresowane z 1,25gb

Link:

Link2:

Skan:

skan.JPG

 

Dodam ,że pliki nie są skończone i narazie prace nad nimi są zawieszone do odwołania. Niebawem dodam tutorial.

Zakaz kopiowania, reuploadowania tych oto plików, a także proszę o nie rozpowszechniania tego na innych forach!

Pozdrawiam forexknight1!

Opublikowano

No wkoncu ruszyło cos konkretnego :D

 

No dopiero się skapnąłem że źle napisałeś jeżeli są gotowe to nie mogą być dokończone a jeżeli są nie dokończone to nie mogą być gotowe :) to tak z uprzejmości :)

1325845644-U48159.gif
Opublikowano

Ściagnij i zobacz, pliki nie są pełne nie ma karczmy , lochów, areny , sklepów.

Zapytam Else czy dalej będzie kontynułować projekt :)

 

Czyli nic nie ma

Dota 2 > Lol

Opublikowano

A kolega to patrzył na podklejone?

http://www.mpcforum.pl/topic/456974-official-shakes-fidget-server-files/

 

A kolega potrafi czytać?

Tutaj nie trzeba składać plików do jednej kupy tylko odrazu wrzucasz i wszyskto działa -.-

Najpierw czytaj potem pisz.

Opublikowano

Eh, no trudno, już myślałem że pogram. :(

Posty:

10 - Jest!

20 - Jest!

30 - Jest!

40 - Jest!

50 - Jest!

60 - Jest!

70 - Jest!

80 - Nie ma.

90 - Nie ma.

100 - Nie ma.

 

..¨°º¤ø„¸¸„ø¤º°¨..

¨°º¤ø„ϟKRI||ƩX¸„ø¤º°¨

¸„ø¤º¸„ø¤º°¨º¤ø„¸¨°º¤ø„¸

Opublikowano

czyli tak naprawde do zrobienia zostały sklepy + arena + karczma ? gildia działa ? w plikach serverowych są grafiki wszystkie pod sklepy tez wiec brak *.php trzeba silami wspolnymi cos wymyslic :)

Opublikowano

Uwaga!

Kto chce pomóc i zna się na stronach www chociaż podstawy html/css lub php niech napisze na gg ponieważ chcę skonczyć ten projekt i postawić serwer ale sam nie dam rady!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...